YÖNETİMİMİZ GÖREV BÖLÜMÜ YAPTI
İZMİR Spor Kulüpleri Birliği (İZVAK) tarihinin en geniş katılımlı seçimli genel kurulunda büyük bir destekle üç yıllığına tekrar göreve getirilen Ali Erten başkanlığındaki yönetim, ilk toplantısında görev bölümü yaptı, ayrıca çalışma grupları da oluşturuldu. Genel kurulun değerlendirildiği, devam eden çalışmalar hakkında bilgiler verildiği ve yeni hedeflerin belirlendiği toplantı, pandemi kurallarına uygun olarak Ticaret Borsası Meclis Toplantı Salonu’nda gerçekleştirildi.

Yapılan toplantıda göre dağılımı ve çalışma grupları şu şekilde oluştu:
Ali Erten (Yönetim Kurulu Başkanı)
Talat Papatya (Yönetim Kurulu Başkan Vekili)
Ercan Kokmaz (Başkan Yardımcısı – İdari ve Sosyal İşler)
Fatih Tanfer (Başkan Yardımcısı – Sportif İşler)
Av.Erdem Meço (Genel Sekreter – Hukuk İşleri)
Turhan Gürsel Urhan (Sayman)
Ufuk Akgün, İrfan Erol, Ayda Maç ( Yerel Yönetimler ve STÖ'ler ile İlişkiler)
Sabri Sevenoğlu, Sinan Bezircilioğlu, İrfan Erol, Ayda Maç, Hasan Canoğlu (Sosyal Proje Okulu )
Av. Sedef Üstüner (Hukuk İşleri)
Suavi Yardımoğlu, Hasan Ercazip (Medya İlişkileri – Tarih Kurulu)
Ayda Maç, Sabri Sevenoğlu, Sinan Bezircilioğlu, Elif Sağlamer, Yılmaz Şahin, H.Cem Zeren, Mustafa Avcı ve Turhan Gürsel Urhan ( Proje Geliştirme ve Stadyum İnşaatları)

Ayrıca, İzmir Büyükşehir Belediyesi ve üye kulüpler, kendi belirledikleri birer temsilcilerini yönetim kuruluna gönderebilecekler. Temsil ettikleri kulüplerden sorumlu olacak bu isimlerin önümüzdeki günlerde netleşmesi bekleniyor.

İZVAK Başkanı Ali Erten, misafirperverlikleri ve destekleri için İzmir Ticaret Borsası ve Borsa Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Işınsu Kestelli’ye teşekkür ederek, “İZVAK tarihi açısından çok önemli bir genel kurulu geride bıraktık. Üyelerimizden, kulüplerimizden ve bütün şehir dinamiklerinden çok güçlü bir destek aldık. Bunun önemini ve değerini biliyoruz. Tarihi katılımın olduğu genel kurul sonucunda üzerimizdeki sorumluluk daha da arttı. Çok daha güçlü bir ekip olduk. Kulüplerimizin hizmetindeki gönüllü bir kuruluş olarak öncelikle dostluk ve dayanışmayı korumaya ve geliştirmeye devam edeceğiz. Yanı sıra hem süregelen işlerimizi sonuçlandırmaya çalışacak, hem de kulüplerimizle birlikte yeni projelerle yolumuza devam edeceğiz ” dedi.
Tarih: 17 Nisan 2021, Cumartesi
Top